خدمات

شرکت توکاگیفت در زمینه تولید و عرضه هدایای تبلیغاتی فعال بوده و سبد متنوعی از محصولات تبلیغاتی را به کسب و کار‌هایی که می‌خواهند، از رقبای خود متمایز باشند ارائه می‌کند. برای هر رویدادی، از نمایشگاه‌ها و سمینار‌های مختلف گرفته تا مناسبت‌های خاصی مانند سال نو، می‌توانید روی هدایای تبلیغاتی و خدمات توکاگیفت حساب کنید.

بیشتر بخوانید

تمامی هدایای تبلیغاتی جدید و خاص، برای اینکه بیشترین تاثیر را روی مخاطب بگذارند باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. اما توجه به جنس و انتخاب بهترین متریال، تنها مواردی نیستند که باید در هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت.

هدف هر شرکتی از سفارش هدیه تبلیغاتی، معرفی برند به مخاطبین و جذب مشتریان جدید است. برای رسیدن به این هدف لوگو، آرم و پیام کسب و کار، باید روی فضای مناسبی از هدیه تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن چاپ شود. توکاگیفت در کنار عرضه هدایای خاص و مقرون به صرفه، چاپ روی محصولات تبلیغاتی را هم با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهد. در ادامه به معرفی بخشی از خدمات توکاگیفت در رابطه با چاپ و حکاکی لیزر می‌پردازیم.

حک لیزر فایبر؛ بهترین روش برای حکاکی برند

یکی از قدرتمند‌ترین تکنولوژی‌ها، در حوزه حکاکی برند روی هدایای تبلیغاتی دستگاه لیزر فایبر است. پرتو‌های لیزر دستگاه فایبر، کیفیت فوق العاده‌ای داشته و می‌تواند به طور مستقیم روی یک نقطه متمرکز شود. دستگاه فایبر لیزر توانایی حکاکی روی مواد پلاستیکی، استیل، تفلون، چوب، شیشه و سنگ و چرم و…را دارد. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از لیزر فایبر اشاره می‎‌کنیم:

  1. قابل استفاده و اجرا برای انواع مواد و متریال
  2. سرعت بالای حکاکی
  3. حکاکی لیزر بسیار دقیق و ظریف
  4. صرفه‌جویی در وقت و زمان
  5. دوام و ماندگاری بالا

آشنایی با حک لیزر CO2

یک روش دیگر برای چاپ لوگو روی هدایای تبلیغاتی، استفاده از دستگاه‌های برش و حک لیزر CO2

است. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از نرم افزار‌های گرافیکی را داشته و می‌تواند به طور مستقیم از طرح‌ها خروجی بگیرد. دستگاه برش و حک لیزر CO2 در سایز‌های متوسط، برای چاپ لیزری روی محصولات و بسته بندی‌ها به کار می‎رود. حک لیزر CO2 عمدتا برای مواد پلاستیکی و چوبی به کار رفته و برای فلز گزینه چندان مناسبی نیست.

قابلیت و مزایای استفاده از چاپ فلت بد

چاپ فلت بد که به نام چاپ یووی هم شناخته می‌شود، برای موادی به کار می‌رود که قابلیت انعطاف نداشته و نمی‌توانند در داخل دستگاه قرار بگیرند. این مواد و متریال می‌توانند سامل کاشی، سنگف چوب، چرم، سرامیک و شیشه و…باشند. محصولات چاپ شده با فلت بد، محدود به هدایای تبلیغاتی نیست و می‌توان از آن برای فضا‌های نمایشگاهی، دکوراسیون داخلی و آتلیه‌های عکاسی هم استفاده کرد. برخی از مزایای استفاده از دستگاه چاپ فلت عبارتند از:

  1. قابلیت چاپ روی اجسام سخت و نرم با اندازه‌های مختلف
  2. سرعت بالای خشک شدن جوهر در چاپ فلت
  3. امکان چاپ در سایز حداکثر A3
  4. چاپ با ماندگاری بالا

چاپ تامپو چیست و چه کاربردی دارد؟

چاپ لوگو بر روی هدایای تبلیغاتی مانند جاسوئیچی، ساعت دیواری و لباس در کمترین زمان ممکن به وسیله چاپ تامپو انجام می‌شود. در این روش فرایند چاپ، به وسیله یک پد سیلیکونی انجام می‌شود. چاپ تامپو از این جهت دارای اهمیت است که به کاربر اجازه می‌دهد، فرایند چاپ را روی سطوح صاف، منحنی و گرد بدون مشکل انجام دهد. همانطور که اشاره شد، می‌توان از چاپ تامپو برای اجسام و متریال‌های مختلف استفاده کرد. به طور مثال در بسیاری از هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، لیوان، پاور بانک و سررسید و…می‌توان از چاپ تامپو استفاده کرد.

ویژگی‌ها و کاربرد چاپ سیلک در هدایای تبلیغاتی

امروزه برای چاپ و افتادن طرح روی سطوح مختلف، راه‌ها و روش‌های متعددی وجود دارد. یکی از این روش‌های جدید چاپ سیلک بوده، که از آن برای چاپ تصاویر استفاده می‌شود. عملیات چاپ تصاویر در چاپ سیلک، به وسیله مدل‌های خاصی از قالب که به آن، شابلون هم گفته می‌شود انجام می‌گیرد.

شابلون طراحی شده روی پارچه قرار گرفته و سپس غلطک‌های آغشته شده به رنگ از روی آن عبور خواهند کرد. چاپ لوگو روی ساک دستی و لباس تبلیغاتی، با استفاده از چاپ سیلک اسکرین انجام می‌شود.

صفر تا صد حکاکی و چاپ لوگو با خدمات توکاگیفت

فروشگاه هدایای تبلیغاتی توکاگیفت، با استفاده از جدید‌ترین دستگاه‌های لیزر و کارآمد‌ترین روش‌های چاپ، حکاکی و چاپ لوگو را روی انواع هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش چاپ لوگو و سفارش هدایای تبلیغاتی، از طریق شماره 02188395093 با مشاورین توکاگیفت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

حکاکی لیزر فایبر روی کدام هدایای تبلیغاتی انجام می‌شود؟

برخی از هدایای تبلیغاتی که می‌توان، با دستگاه لیزر فایبر روی آن حکاکی انجام داد عبارتند از: خودکار، جاسوئیچی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، فلاسک و قمقمه تبلیغاتی.

از چاپ سیلک برای کدام دسته از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌شود؟

از روش چاپ سیلک برای چاپ لوگو و آرم، روی ساک دستی و نایلون تبلیغاتی استفاده می‌شود.

روش تامپو برای چه نوع هدایایی کاربرد دارد؟

کیفیت بسیار بالای روش تامپو در چاپ با ابعاد و اندازه‌های کوچک، باعث شده از این روش برای چاپ روی فلش مموری، جاکلیدی و ساعت استفاده شود.

scroll up
021-88395098
درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره

(با ما در ارتباط باشید، همکاران ما پاسخگو شما هستند)