حکاکی لیزر

خدمات حکاکی لیزر بر روی هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت

توکاگیفت در کنار عرضه هدایای تبلیغاتی، خدمات حکاکی لیزر را به صورت اختصاصی و با بهترین دستگاه‌ها ارائه می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر نوع لیزر، سفارش خود را ثبت کنید. از طریق شماره تلفن 09123705908 هم می‌توانید به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کرده یا اطلاعات بیش‌تری به دست آورید.

بیشتر بخوانید

حکاکی لیزر هدایای تبلیغاتی

شرکت توکاگیفت عرضه‌کننده انواع هدایای تبلیغاتی است. هدیای تبلیغاتی ما به صورت اختصاصی تولید شده و امکان حکاکی لیزر بر روی آن‌ها وجود دارد. ما در کنار ارائه هدیه تبلیغاتی، خدمات حکاکی لیزر را هم ارائه می‌کنیم.

حک لیزر؛ افزایش تاثیرگذاری هدیه

تمامی هدایای تبلیغاتی جدید و خاص، برای اینکه بیش‌ترین تاثیر را روی مخاطب بگذارند باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. اما توجه به جنس و انتخاب بهترین متریال، تنها مواردی نیستند که باید در هنگام سفارش هدیه تبلیغاتی در نظر گرفت.

هدف هر شرکتی از سفارش هدیه تبلیغاتی، معرفی برند به مخاطبین و جذب مشتریان جدید است. برای رسیدن به این هدف لوگو، آرم و پیام کسب و کار، باید روی فضای مناسبی از هدیه تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن چاپ شود.

توکاگیفت در کنار عرضه هدایای خاص و مقرون به صرفه، چاپ روی محصولات تبلیغاتی را هم با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهد. در ادامه به معرفی بخشی از خدمات توکاگیفت در رابطه با چاپ و حکاکی لیزر می‌پردازیم.

حکاکی لیزر با چه دستگاه‌هایی انجام می‌شود؟

ما در توکاگیفت از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های حکاکی استفاده می‌کنیم. دستگاه CNC، دستگاه لیزر Co2 و حک لیزر فایبر از جمله بهترین دستگاه‌ها برای حکاکی لیزر بر روی سطوح مختلف هستند. با استفاده از دستگاه CNC می‌توان طرح‌های مختلفی را اجرا کرد و برش‌های مختلفی را ایجاد کرد. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاهده نمونه‌ها کارها به صفحه هدایای خلاقانه تبلیغاتی مراجعه کنید.

 

حکاکی لیزر بر روی چه موادی قابل انجام است؟

با استفاده از لیزرهای حکاکی توکا امکان کار روی مواد پلاستیکی، استیل، تفلون، چوب، شیشه و سنگ و چرم وجود دارد. بر روی تمامی مواد امکان درج لوگو، اسم و تصویر برند شما وجود دارد.

هزینه حکاکی لیزر چقدر است؟

هزینه حکاکی روی لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه لوگو، تعداد سفارش و جنس ماده از جمله عوامل موثر بر تعیین قیمت حکاکی لیزر است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره قیمت می‌توانید با شماره تلفن 09123705908 تماس حاصل کنید.

صفر تا صد حکاکی و چاپ لوگو با توکاگیفت

فروشگاه هدایای تبلیغاتی توکاگیفت، با استفاده از جدید‌ترین دستگاه‌های لیزر و کارآمد‌ترین روش‌های چاپ، حکاکی و چاپ لوگو را روی انواع هدایای تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش چاپ لوگو و سفارش هدایای تبلیغاتی، از طریق شماره 02188395093 با مشاورین توکاگیفت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خدمات حکاکی لیزر شامل چه مواردی است؟

توکاگیفت آماده ارائه خدمات حکاکی لوگو، تصویر، اسم و … بر روی محصولات مختلف بنا به سفارش مشتریان است.

حکاکی لیزر فایبر روی کدام هدایای تبلیغاتی انجام می‌شود؟

برخی از هدایای تبلیغاتی که می‌توان، با دستگاه لیزر فایبر روی آن حکاکی انجام داد عبارتند از: خودکار، جاسوئیچی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی، فلاسک و قمقمه تبلیغاتی.

قیمت حک لیزر چقدر است؟

لیست قیمت حک لیزر هدایای مختلف، بسته به سفارش متفاوت است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر با ما در ارتباط باشید.

scroll up
021-88395098
درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره

(با ما در ارتباط باشید، همکاران ما پاسخگو شما هستند)