دستگاه CNC چوب چیست؟

دستگاه سی ان سی یکی از معروف‌ترین دستگاه‌ها برای برش و ایجاد طرح بر روی چوب است. نام اصلی این دستگاه Computer Numerical Control است. دستگاه سی ان سی بر اساس سایز به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. اما دستگاه سی ان سی چطور هر طرحی را بر روی چوب اجرا می‌کند؟ در ادامه با روش کار دستگاه سی ان سی آشنا می‌شویم.

آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه CNC چوب

دستگاه سی ان سی چوب از دو بخش فنی و مکانیکی تشکیل شده است. در بخش فنی اپراتور باید مختصات طرح مدنظر خود را به صورت دقیق به دستگاه اعلام کند. پس از ثبت طرح، بخش مکانیکی دستگاه شروع به برش چوب می‌کند. دستگاه سی ان سی با استفاده از الکتروموتور شروع به حرکت و برش چوب می‌کند.

چه نوع برش‌ها و طرح‌هایی را می‌توانیم با دستگاه سی ان سی چوب اجرا کرد؟

شما می‌توانید انواع هر نوع طرحی را به کمک دستگاه سی ان سی چوب اجرا کنید. در حقیقت دستگاه سی ان سی چوب یک دستگاه همه فن حریف است که می‌تواند هر نوع طرح و نقشه‌ای را بر روی چوب اجرا کند.

قیمت سفارشات با سی ان سی چوب چقدر است؟

در توکاگیفت، قیمت سفارشات بر اساس فاکتورهای متغییری تعیین می‌شود. تعداد سفارش، اندازه لوگو و متریال مورد استفاده از جمله عوامل موثر بر تعیین قیمت سفارشات سی ان سی چوب هستند. شما می‌توانید با توکاگیفت تماس گرفته و از قیمت سفارش خود مطلع شود.

انواع برش و ساخت هدیه با دستگاه سی ان سی چوب در توکاگیفت

برای ساخت انواع هدیه و ایجاد انواع برش می‌توانید با توکاگیفت تماس بگیرید. تمامی سفارشات توکاگیفت با بالاترین کیفیت ممکن و بهترین قیمت تهیه می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت سفارش با شماره تلفن 09123705908 تماس حاصل کنید.