درباره ما

یکی از سیاست های قدرتمند و مهم در بازاریابی و برندسازی جهت جذب بهتر مشتری ارائه هدیه تبلیغاتی می باشد.هدیه تبلیغاتی یکی از ابزار هایی است که می توانید از این طریق به مشتریان خود تجارتتان را معرفی کنید و در ذهن ها ماندگارشوید. استفاده از محصولاتی که نتیجه فکر و ایده ی خلاقانه هستند کمک به سزایی در این امر به شما می کند. مسلما اعتماد و انتخاب مجموعه ای که بتواند با ارائه هدایای تبلیغاتی با کیفیت پیام آور شما باشد از مهمترین نکات می باشد. توکاگیفت به همراه تیم حرفه ای و متبحر و کارشناسان عالی آماده ی ارائه بهترین محصولات با انواع متریال به مخاطبان عزیز می باشد و از ابتدا تا انتهای کار همراه شما هستیم تا رسالت شما به خوبی انجام شود.
ارائه خدمات به تمامی نقاط کشور، سرعت عمل بالا، کیفیت فوق العاده محصولات و همکاری با شرکت ها و برند های نام آشنای کشور بیان کننده بخش کوچکی از عملکرد های ما می باشد.
این نکته شایان ذکر است ما برای دستیابی به اهداف خود در مسیری که برگزیده ایم نیازمند پشتیبانی و حمایت شما عزیزان می باشیم بنابراین پیشنهادات و انتقادات شما در این راستا برای ما کارساز می باشد.

درباره توکان

در نگاه اول به این پرنده زیبا جمجمه و منقار بزرگ توکان جلب نظر می کند که منقار از کل جمجمه بزرگتر است و می توانیم بدون اغراق بگوییم اندازه ۵۰ درصد حجم بدن این پرنده منقار است.توکان به واسطه ی رنگ زیبا و منقار بسیاربزرگی که از جنس کراتین و طولی حدود دو سوم بدن او است مورد تحقیق بسیاری از دانشمندان قرار گرفته است. از گذشته تا به الان تنها ۳۵ گونه از این پرنده در نقاط مرکزی و جنوبی آمریکا ( آمریکای لاتین)  که از مکزیک تا آرژانتین به استثنای شیلی را شامل می شود یافت شده اند که در جنگل های بارانی و ساحلی زندگی می کنند.

بارزترین رفتار توکان ها رفتار دوستانه و آرام آن ها است و به واسطه باهوشی و زیرکی که دارند به محیط اطراف خود توجه بسیاری می کنند.یکی از نژادهای زیبا و بزرگ این پرنده که دارای بال های پهن، دم بسیار کوتاه، پرهای زیبا و رنگارنگ است توکان منقار تیز است و در گروه های کوچک در جنگل های سبز استوا زندگی می کنند

توکان اگرچه قادر به تقلید صدای انسان نیست اما مزایای زیادی نسبت به طوطی ها دارد :

 • توکان ها قادر به گرفتن گاز محکم، جویدن پرده و قالی نیستند.
 • جوجه های این پرنده که توسط انسان ها تربیت می شوند بهترین انتخاب برای افرادی است که طرفدار توکان هستند. این نکته قابل ذکر است که توکان ها نمی توانند سخن بگویند.
 • این پرنده قادر به جیغ زدن نمی باشد و باعث آزار و اذیت همسایه ها نمی شود.
 • ریزش دائمی پوش پرهایش برای شما دردسر ایجاد نمی کند.

نگاهی اجمالی به ویژگی های ظاهری توکان:

 • زندگی دسته جمعی در بالای درختان دارند و با توجه به زیبایی بسیاری که دارند یکی از اولین پرنده هایی بودند که به وسیله دریانوروان به اروپا برده شدند.
 • دارکوب، باریت، جاکامارا از پرندگان هم خانواده توکان هستند و تمامی این پرنده ها دو انگشت به جلو و دو انگشت به عقب دارند که این ترتیب قرار گیری انگشتان در بالا و پایین رفتن از درخت بسیار موثر است.
 • زبان این پرنده بسیار شبیه پر است و دارای طولی حدود ۱۵ سانتی متر است.
 • انعطافی که در مهره های دم این پرنده وجود دارد باعث می شود که پرهای دمشان بر روی سرشان قرار گیرد و هنگام خواب به شکل یک توپ که از پر و منقار تشکیل شده است به نظر آیند

 

(برخی از مشتریان گرامی که توکاگیفت افتخار همکاری با این شرکت ها را داشته است)

(مراحل ثبت سفارش در توکا گیفت)

 1. چک کردن سایت توکاگیفت و انتخاب نوع مصول مورد نظر
 2. تماس با مشاوران شرکت جهت راهنمایی بیشتر و یا استعلام قیمت
 3. امکان ارسال نمونه فیزیکی کالا برای مقایسه با هدایای دیگر
 4. انتخاب کالا و نهایی کردن سفارش جهت زمان مورد نظر
 5. ارسال پیش فاکتور از سوی شرکت
 6. تایید پیش فاکتور و واریز 50% از مبلغ فاکتور برای شروع پروسه کاری
 7. تحویل کالا در محل مورد نظر و تسویه مابقی فاکتور
scroll up
021-88395098
درخواست مشاوره

فرم درخواست مشاوره

(با ما در ارتباط باشید، همکاران ما پاسخگو شما هستند)